Mūsų web dizaino studijos ir internetinių puslapių kūrimo istorija

T

ai istorija apie du draugus italus, sumaniusius apjungti savo dizaino ir programavimo įgūdžius į vieną novatorišką kūrybos idėją.

Kablelis gimė kaip naujos kartos web dizaino studijos idėja Vilniuje. Ambicijų ir atkaklaus darbo dėka atradome naują požiūrį į tinklalapį ir efektyvią įmonės reklamą, bei jūsų verslo skatinimą internete. Mūsų moto – profesionalių internetinių puslapių kūrimas. Tai individualus skaitmeninis problemų sprendimo būdas, orientuotas į kliento poreikių supratimą ir siūlantis geriausią reklamą, kuri išskirs jūsų įmonę konkurencinėje rinkoje ir išplės jūsų verslą internete bei už jo ribų.

office-desk

Naujos kartos web dizaino studija Lietuvoje

Profesionalus internetinių puslapių kūrimas reikalauja patikimų specialistų

Eros Banchellini
Eros BanchelliniDizaineris
Gyvena Vilniuje jau daugiau nei penkerius metus. Specializuojasi prėkes ženklo ir vizualinės komunikacijos srityje, kuria logotipus, firminį stilių, skaitmeninio ir spaudos dizaino produktus. Visada pozityvus, energingas ir pasiruošęs naujiems iššūkiams.
Gregorio Nuti
Gregorio NutiProgramuotojas
Italijoje dirbantis moksliukas entuzijastas, backend ir frontend programuotojas. WordPress ir Joomla žinovas, kuriantis GSM formato failus, dirbantis PHP , MySql, Javascript ir kitomis programavimo kalbomis.

Jei sudomino mūsų internetinių puslapių kūrimas – sužinok daugiau

Mūsų internetinių puslapių kūrimas tai jūsų galimybė išreklamuoti savo prekės ženklą

Susisiekite su mumis